Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel Bakış

Geri ödeme ve iade politikamız 7 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 7 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için öğenizin kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca kişisel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvı veya gazlar içeren ürünleri de kabul etmiyoruz.

Hatalı fiyat veya eski Fiyatlı ürünlerin siparişi satıcı tarafından iptal edilebilir.

Stok Hareketliliği Sebebi ile tükenen Ürünler Satıcı Firma Tarafından iptal edilebilir. Müşteri tarafından talep gelmesi durumunda ileri tarihli teslim seçeneği ile işleme alabilir.

Geri Ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç ve Eksik Geri Ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Daha sonra kredi kartı şirketinizle iletişime geçin; geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır. Tüm bunları yaptıysanız ve hâlâ geri ödemenizi alamadıysanız lütfen bizimle { [email protected] } adresinden iletişime geçin.

İndirimli Ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Gönderim İadeleri

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü Fatura üzerinde yer alan adresimize kargolamanız gerekir

Ürününüzü iade ettiğinizde kendi nakliye masraflarınızı ödemek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız takip edilebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı İhtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için { [email protected] } adresinden bize ulaşın.