Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Bağlantı Elemanları, Marine Ekipmanları, Fittings ve Solar Parça Bağlantı Sistemleri Gibi Paslanmaz Ürünlerin Distribütörlüğünü Yapmaktadır. Gün Boyunca 100‘den Fazla Siparişi Hazırlama Ve Her Bölgeye Sevk Etme Kapasitesine Sahiptir.

Kapsamlı Ürün Yelpazemiz İle Paslanmaz Bağlantı Elemanları ve Diğer Özel Taleplerle Birlikte Hedefimiz Sektördeki ve Türkiye’deki En İyi Müşteri Hizmetini Sunmaktır.

İstanbul İnoks Bünyesinde Bulunan Tüm Paslanmaz Ürünler, Dın/En ve Iso Kalite Yönetim Sistemine Uygun Ve Kalite Onay Sertifikalıdır. Birinci Misyonu Olarak Maksimum Müşteri Memnuniyeti İlkesini Benimseyerek Hizmet Vermektedir.

Çok Çeşitli Taleplere Cevap Vermekteyiz, Bu Nedenle Farklı Kullanıcı Türleri İçin Neyin Önemli Olduğu Konusunda Kesin Bilgiye Sahibiz. Tecrübeli Satış Elemanlarımız, Zamanında Teslimat, Kaliteli Malzeme Ve Geniş Envanterimiz İle Taleplerinize Cevap Vermekten Memnuniyet Duyacağız.

Hakkımızda-istanbul Hakkımızda-inoks Hakkımızda-paslanmaz Hakkımızda-baglanti Hakkımızda-elemanları Hakkımızda-paslanmazsomunHakkımızda-paslanmazimbus Hakkımızda-paslanmazcivata Hakkımızda-paslanmazvida Hakkımızda-paslanmazgijon Hakkımızda-özelimalat